عنوان پیشرفته
سردخانه مهران سرد

سردخانه سیب در تبریز

سردخانه سیب در تبریز، بهترین انتخاب برای مشتریان

برای نگهداری محصولات مخلتف جهت سالم ماندن و فاسد نشدن، باید از سردخانه هایی که از تکنولوژی بالا برخوردار هستند، استفاده شود. میوه ها یکی از محصولاتی هستند که نیاز به نگهداری و مراقبت های ویژه ای دارند. سیب یکی از میوه های با ارزش بوده که برای نگهداری از آن به سردخانه سیب برده می شود تا در آنجا به بهترین شکل ذخیره شود. انتخاب سردخانه برای نگهداری سیب از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که سردخانه انتخاب شده باید ویژگی های مخصوصی داشته باشد. سردخانه مهران سرد از تکنولوژی پیشرفته برای نگهداری هر چه بهتر کالاها در تبریز واقع شده است. در ادامه این مقاله با سردخانه سیب در تبریز که نشان ملی دارد، بیشتر آشنا می شویم.

نگهداری فوق العاده سیب با سردخانه سیب

سیب یکی از میوه های مهم و محبوب در بازار به شمار می رود که طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. عمده محبوبیت آن برمی گردد به تازگی و طراوت همیشگی آن در تمام فصول سال. پس چگونگی مراقبت از سیب در سردخانه بسیار حائز اهمیت است؛ زیرا نگهداری این میوه در سردخانه ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد.

سردخانه های میوه با یکدیگر متفاوت بوده و نمی توان دو میوه را در یک سردخانه نگهداری کرد. سردخانه سیب در تبریز در مکان جدا از دیگر محصولات، توانسته است در سال 1399 در حدود 5 تن سیب را مراقبت و نگهداری کند. این سردخانه یک مکان جداگانه بوده که می توان با استفاده از آن از خرابی و فاسد شدن این میوه پرطرفدار، جلوگیری کرد.

در نگهداری سیب باید قوانین خاصی برقرار شود تا بهترین تنیجه حاصل گردد. بعد از چیده شدن سیب از باغ ها، آن را به سردخانه ها منتقل می کنند. در سردخانه باید به دما و رطوبت بسیار دقت کرد تا سیب ها از خراب شدن و فاسد شدن حفظ شوند. چک شدن مداوم دما باعث می شود تا کیفیت سیب مثل روز اول باقی بماند. البته باید برای تنظیم دما به نوع سیب و نوع بسته بندی آن توجه کرد.

4 دلیل استفاده از سردخانه سیب در تبریز

سردخانه سیب در در تبریز در حفظ کیفیت در مدت زمان طولانی نقش اصلی را دارد. سیب هایی که در سردخانه نگهداری می شوند، از مزایای بی نظیری برخوردار هستند. از طرف دیگر، سیب هایی وجود دارند که قبل از چیده شدن در کیفیت بالایی قرار دارند. اما وقتی همین سیب وقتی به دست مشتری می رسد، دیگر آن کیفیت قبلی را از دست داده است. این اتفاق می تواند به دلیل نگهداری نادرست در سردخانه سیب رخ داده باشد. در ادامه به 4 مزیت استفاده از سردخانه مهران سرد برای ذخیره این میوه با ارزش می پردازیم.

1. تشکیلات  با ارزش بالا

برای نگهداری و ذخیره محصولات میوه در سردخانه باید به چگونگی کارکرد آن توجه کرد. سردخانه سیب به تجهیزات و تشکیلات به روز و پیشرفته نیاز دارد. سردخانه سیب مهران سرد همه تجهیزاتی که برای نگهداری سیب نیاز است را دارد. مانند ماشین آلات یدک، سیستم انبارداری پیشرفته، ماشین آلات و ادوات و…

در کشور ما سردخانه های زیادی با تجهیزات بالا وجود دارند که با همه این تجهیزات برخی از سردخانه ها در نگهداری سیب توانایی بالای ندارند. اما مهم این است که تجهیزات برای شما بتوانند بیشترین میزان بازدهی را ارائه دهند. ممکن است تجهیزاتی که شما دارید، ارزش خرید بالایی داشته باشند، اما نتوان آنها را بعنوان بهترین سردخانه سیب در تبریز معرفی کرد.

2. افزایش طول عمر

از زمان گذشته تا به الان، برای نگهداری بیشتر و افزایش طول عمر میوه ها از جمله سیب، انسان ها تلاش بر این داشته اند تا بدون کمتر شدن کیفیت و طعم، این کار را انجام دهند. انسان ها پی برده اند که برای بیشتر نگه داشتن میوه های خود به سراغ سردخانه روند؛ چرا که در سردخانه می توان میوه ها را بدون کمتر شدن کیفیت ذخیره کرد. سردخانه سیب می تواند 9 ماه سیب ها را بدون افت کیفیت ذخیره و نگهداری کند. که این زمان، مدت زمانی فوق العاده برای ذخیره سیب است.

3. موجود در هر زمان

بسیاری از میوه ها در زمان مشخصی از سال وجود دارند و در برخی از فصل های دیگر نمی توان آن را مشاهده کرد. میوه سیب در اوایل فصل پاییز چیده می شود اما این میوه در بیشتر فصل ها وجود دارد. دلیل آن چیست؟ بعد از چیده شدن سیب آن را به سردخانه سیب انتقال می دهند تا در آنجا ذخیره شود. به همین دلیل است که در فصل های مختلف سال، ما می توانیم سیب را مصرف کنیم. ذخیره سازی سیب در سردخانه باعث می شود تا در زمان مختلف این محصول به فروش برسد و همین عمر باعث شده است تا طرفداران زیادی پیدا کند.

4. سود بیشتر و کنترل قیمت

ذخیره سازی سیب در سردخانه با منظور انبار کردن هم می تواند انجام شود. در زمان کشت، قیمت سیب کاهش می یابد که با انبار کردن در سردخانه ها، از کاهش قیمت می توان جلوگیری کرد. اما باید توجه کرد که این ذخیره سازی و انبار سیب در کیفیت و طعم آن اثری نداشته باشد. این موضوع بسیار مهم است که اگر ذخیره سازی صورت بگیرد و سپس سیب کشاورزان خراب شود یا کپک بزند، دیگر هیچ سودی برای صاحب سیب وجود نخواهد داشت. پس بهتر است تا در انتخاب سردخانه سیب توجه بسیاری شود.

جمع بندی

در این مقاله با نگهداری سیب و سردخانه سیب در تبریز آشنا شدیم. دانستیم استفاده از سردخانه برای ذخیره سیب ها بهترین راه است و با استفاده از ذخیره سازی سیب ها در سردخانه حرفه ای، این میوه جذاب بدون افت کیفیت باقی می ماند. همچنین با استفاده از سردخانه سیب مدت زمان عمر آن افزایش می یابد و همچنین می توان سود بیشتر و زیان کمتری را دریافت کرد.

سردخانه سیب مهران سرد یکی از مدرن ترین سردخانه در تبریز است. این سردخانه با تشکیلات ارزش بالای خود از برترین سردخانه ها در ایران به شمار می رود. پس می توانید با خیالی آسوده محصولات خود را به آن بسپارید.

پشتیبانی سردخانه مهران سرد

سردخانه مهران سرد دارای نشان استاندارد ملی ایران است معنی استاندارد در امر ارائه خدمات سردخانه ای شامل کیفیت و مرغوبیت نگهداری کالاهای موجود در سردخانه